Chcete netradičním způsobem překvapit své blízké, děti, kamarády či kolegy?
... pokud ano, pak jste tu správně.

 

Úschova dárků či jiných překvapení

Překvapte svého blízkého dárečkem, který mu na libovolném místě uschováte a on si jej pak půjde vyhledat na základě zpráv, které sice připravíte vy, ale obdrží je od nás. U zpráv můžete nastavit libovolné datum a čas odeslání, uvést libovolné jméno odesílatele (Ježíšek, tajný ctitel, babička, mamka s taťkou, atp.“) a můžete přiložit i libovolné soubory. Není to klasické předávání dárečků z ruky do ruky nebo pod stromečkem, pobavíte se určitě všichni 😊 Tuto službu lze využít nejenom při oslavách, ale třeba i ve volných chvílích jen tak pro zábavu. Ukázka zde.

Objednat

Elektronické zprávy

Sepište a odešlete dnes e-mailovou zprávu třeba i s různými přílohami tak, aby ji příjemce obdržel až v budoucnosti, v čase, který si sami určíte. Přílohami mohou být obrázky, videopřání, animace, dokumenty, atp. Termín odeslání si můžete libovolně nastavit stejně jako jméno odesílatele. Odesílatelem tak můžete být „Ježíšek, tajný ctitel, babička, mamka s taťkou, atp.“  Ukázka zde.
 

Objednat

Listovní zásilky

Napište dopis, přiložte k němu něco milého a odešlete jej dnes tak, aby jej příjemce obdržel v budoucnosti, třeba až za několik let. To bude překvapení, až od Vás obdrží dopis označený razítkem s datem odeslání v minulosti.
 

Objednat

Podrobnější popis služeb:
 

1) Úschovy dárků či jiných překvapení

Vy předmět kdekoliv uschováte, vyplníte požadované údaje do naší aplikace a Vámi uvedený příjemce od nás obdrží ve Vámi zvolených 2 termínech 2 zprávy o této úschově. Vy obdržíte kopie těchto zpráv.
1. zpráva bude anonymní, pouze s informací, že byla provedena úschova v jeho prospěch, ale už zde nebude informace, od koho je. Dále zde bude informace, kdy mu přijde 2. zpráva. Pro příjemce to bude příjemná doba napětí, protože do obdržení 2. zprávy nebude vědět, kdo je zadavatelem a kde je překvapení uschováno.
2. zpráva již bude konkrétní. Bude zde informace, kdo úschovu provedl (můžete uvést: Ježíšek, tajný ctitel, František, babička, …), kdy a kde předmět hledat a koho a co za pomůcky si případně vzít k hledání s sebou.

  • Můžete uvést až 3 příjemce na jednu úschovu.
  • Zprávy příjemce obdrží prostřednictvím e-mailu a sms.
  • Tyto zprávy si můžete zdarma v libovolném množstí vytvořit a uložit, aniž byste je závazně objednali a zaplatili. Budete je mít takto připravené do budoucna k rychlému použití. Před závazným objednáním je pak můžete ještě upravit.
  • Mezi 1. a 2. zprávou může být rozpětí několika hodin až několika let (krátkodobé rozpětí slouží pro předávání dárků při oslavách nebo pro volnočasovou zábavu, dlouhodobé rozpětí slouží například pro uchování vzpomínky na určitou dobu, na významný zážitek, uchování vzpomínky na vás nebo provedete úschovu jen tak pro radost příjemci, třeba zakopete slivovici).

Ukázka vytvořené zprávy zde.

TIP: Úschovu u nás zapište dnes, předmět uschovejte později. Pokud znáte prostředí, kde budete úschovu provádět, můžete záznam o úschově do naší aplikace zapsat s velkým předstihem. Příjemce tako obdrží 1. informativní zprávu také s předstihem a vlastní předmět následně uschováte až před termínem odeslání 2. zprávy, která již bude příjemce informovat o konkrétním místě úschovy. Takto se příjemce může s velkým předstihem těšit i když předmět uschováte až později.


2) odložené odesílání elektronických zpráv

Napište v naší aplikaci e-mailovou zprávu, přiložte k ní třeba i nějaké přílohy (obrázky, dokumenty, komprimované video či videopřání, atp) a uveďte 2 termíny, ve kterých má adresát od nás obdržet zprávy. Vy obdržíte kopie těchto zpráv.
1. zpráva bude anonymní, pouze s informací, že byla v jeho prospěch odeslána zpráva s odloženým termínem doručení, ale již zde nebude informace, kdo je odesílatel a co zpráva obsahuje. Dále zde bude informace, kdy mu přijde 2.zpráva. Pro příjemce to bude příjemná doba napětí, protože do obdržení 2. zprávy nebude vědět, kdo je odesílatelem a co mu zasílá.
2. zpráva již bude konkrétní. Bude zde informace, kdo je odesílatelem (můžete uvést: Ježíšek, tajný ctitel, František, babička, …) a dále zde bude vaše textová zpráva s přílohami.

  • Pokud vyplníte pouze druhý termín, tak příjemci nepřijde první informativní zpráva ale rovnou druhá zpráva.
  • Můžete uvést až 3 adresáty k jedné zprávě.
  • Zprávy příjemce obdrží prostřednictvím e-mailu a informativní sms.
  • Tyto zprávy si můžete zdarma v libovolném množstí vytvořit a uložit, aniž byste je závazně objednali a zaplatili. Budete je mít takto připravené do budoucna k rychlému použití. Před závazným objednáním je pak můžete ještě upravit.
  • Mezi 1. a 2. zprávou může být rozpětí několika hodin až několika let.

V jeden den můžete napsat i více zpráv s různými termíny doručení. Adresát pak bude dostávat třeba každý rok jednu zprávu, která ho určitě potěší při vzpomínce na minulost.

Ukázka vytvořené zprávy zde.

 

3) odložené odesílání listovních zásilek

Překvapte v budoucnosti někoho ze svých blízkých dopisem, který mu odešlete dnes a on jej obdrží třeba až za několik let. To pro něj bude překvapení, až od Vás obdrží dopis označený razítkem s datem odeslání v daleké minulosti. A aby bylo překvapení či potěšení ještě větší, do dopisu můžete vložit i různé dokumenty, obrázky či malůvky (max. tloušťka obálky je 5 mm).
Je to jednoduché. Vaše dokumenty vložíte do obálky, kterou zalepíte a nadepíšete adresami. Tuto obálku následně vložíte do větší obálky a tu odešlete k nám. U nás pak větší obálku rozbalíme a vaši originál obálku pro budoucího adresáta označíme aktuálním datem, uložíme jí a Vašemu budoucímu adresátovi jí odešleme až v termínu, který nám uvedete zde do naší aplikace.

 

Podívejte se na publikované články o našich službách nebo na příběhy, které nám zasíláte, mohou Vás inspirovat  ☺

Potřebujete se poradit nebo chcete
obdržet bližší informace k našim službám?

Kliknutím ukončíte
přehrávání videa
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více