Na co se nás nejčastěji ptáte?

Níže naleznete nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně.
Pokud zde nenaleznete co hledáte, zašlete nám prosím dotaz prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

 

- Za jak dlouho po objednání se začne služba realizovat?

Služba se začne realizovat až po jejím uložení a zaplacení. Pokud je u Vaší objednávky uvedeno "čeká na zaplacení", tak se služba nemůže realizovat, realizovat se začne až po přijmutí platby, kdy se automaticky převede do stavu "probíhá".  

- Jakým způsobem zaplatím za Vaše služby?

  • úhrada kreditem z Vašeho zdejšího účtu  - jde o nejrychlejší způsob platby, jednou kliknete a máte zaplaceno (kredit v jakékoliv výši si můžete na svůj zdejší účet dobít on-line bankovním převodem nebo bankovním převodem. Z tohoto kreditu následně postupně čerpáte částky dle objednaných služeb. Výhodou této formy je možnost získat od nás bonusové kredity zdarma, viz ceník.
  • on-line bankovním převodem - z nabídky si vyberete svoji banku, údaje o platbě se automaticky předvyplní do Vašeho internetového bankovnictví a takto platbu už jen potvrdíte
  • bankovním převodem - zobrazí se Vám naše platební údaje a QR kód, jednu z těchto hodnot zadáte do svého internetového bankovnictví a provedete platbu 
  • směnným obchodem - nabídněte nám službu či produkt a my Vám za ně v případě našeho zájmu nabídneme a připíšeme kredity pro čerpání našich služeb. Nabídky zasílejte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře. Pokud se Vám do 7 dnů neozveme, tak každopádně děkujeme za nabídku, ale nenalezli jsme pro ni využití


​​​​​​- Do kdy je potřeba vyčerpat kredity z mého účtu?
Čerpání kreditů je omezeno lhůtou 2 roky od data posledního nabití.

- Jak objednat zlevněnou službu dle ceníku, pokud je sleva poskytována pouze v určité dny?    
V ceníku jsou uvedeny "akční bonusy", podle kterých je možno objednat v určitých dnech služby za zvýhodněné ceny. Pokud v uvedený den službu objednáte a uhradíte, tak ji máte se slevou. V uvedený den můžete službu objednat, ale termíny realizace si nastavíte třeba o týden či o měsíc později. Dokud nenastane plnění dle 1. termínu (platí pro úschovy dárků a elektronické zprávy), tak můžete kdykoliv před tímto 1. termínem zprávy pro příjemce editovat/měnit i když je zaplacená.   

- Jaké množství služeb mohu na jednu registraci objednat?
Množství je neomezené. Můžete také například v jeden den objednat adresátovi takové množství služeb, že mu budou každoročně po dobu 10ti let, třeba v den jeho narozenin nebo na Vánoce, přicházet pravidelně různé zprávy a zásilky.

- Mohu si zdarma připravit a uložit zprávy pro moje různé akce?
Zprávy pro "úschovu dárků a pro elektronické zprávy" si můžete zdarma v libovolném množstí vytvořit a uložit, aniž byste je závazně objednali a zaplatili. Uvidíte i jejich náhledy (jak je obdrží příjemci) a budete je mít takto připravené do budoucna k rychlému použití. Před závazným objednáním je pak můžete ještě upravit.

- Je možné stornovat odeslání dopisu do budoucnosti?
Ano, je to možné. Minimálně 2 týdny před termínem odeslání Vaší obálky budoucímu adresátovi nám e-mailem zašlete číslo zásilky, adresu odesílatele, která je na obálce + adresu, kam máme obálku odeslat/vrátit + Vaše číslo účtu. My následně po ověření správnosti provedeme pozastavení odeslání zásilky a zásilku zašleme zpět na Vámi uvedenou adresu. Z uhrazené částky si strhneme 50% a zbytek po odečtení poštovného za vrácení zásilky Vám vrátíme.

- Mohu úschovu zapsat do aplikace dnes a předmět uschovat až později? 
Ano, můžete. Pokud znáte prostředí, kde budete úschovu provádět, můžete záznam o úschově do naší aplikace zapsat s velkým předstihem. Příjemce tako obdrží 1. informativní zprávu také s předstihem a vlastní předmět následně uschováte až před termínem odeslání 2. zprávy, která již bude příjemce informovat o konkrétním místě úschovy. Takto se příjemce může s velkým předstihem těšit i když předmět uschováte až později.

- Kde naleznu daňový doklad za moji platbu? 
Ve Vašem účtu ve "správa kreditů/pohyby kreditů"

Máte dotaz?  Napište nám.

Vybrat přílohy

Potřebujete se poradit nebo chcete
obdržet bližší informace k našim službám?

Kliknutím ukončíte
přehrávání videa
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více