Jak mohu začít využívat nabízené služby?

Abyste mohli začít využívat nabízené služby, je nutné se nejprve jednorázově zaregistrovat a následně se pak již pouze přihlašujete pod svým jménem a heslem.
 

 

Jak provést objednávku?
Pokud jste již přihlášení, tak ve svém profilu naleznete mimo jiné i nabídku našich služeb (úschova dárků, listovní zásilky, elektronické zprávy). Jakmile zvolíte zadání nové služby (objednávky), tak se Vám otevře formulář, který je potřeba vyplnit. Jsou zde k vyplnění povinná a nepovinná pole, k nápovědě můžete využít pomocné infoboxy, které se nacházejí téměř u všech polí. 
Ke službám "úschova dárků a elektronické zprávy" můžete do formuláře přiložit libovolné přílohy (fotografie, dokumenty, ...).
Po vyplnění formuláře a jeho uložení se Vám zobrazí náhled e-mailových a sms zpráv v podobě, v jaké je obdrží Vámi zadaní příjemci. Ukázka zpráv je zde.
Nakonec si vyberete způsob úhrady (platba kredity, on-line bankovním převodem nebo bankovním převodem) a zaplatíte, čímž objednávku potvrdíte.
Služba se začne realizovat až po přijetí platby. Pokud chcete, aby se služba začala realizovat hned po objednání a nečekalo se na platbu, doporučujeme provést úhradu pomocí kreditů, což je nejrychlejší způsob platby - realizuje se ihned. Kredity si můžete na svůj zdejší účet nabít jednorázově a pak z nich postupně čerpáte dle objednaných služeb.

Správa kreditů
Pokud si dobíjíte kredity na svůj zdejší účet a provádíte platby prostřednictvím těchto kreditů, tak ve svém profilu můžete sledovat jejich aktuální zůstatek a jednotlivé pohyby (tj. jednotlivé platby, termíny dobíjení a připisování bonusů/odměn). Kredity si na svůj účet můžete dobít prostřednictvím bankovního převodu a to ve svém profilu ve "správě kreditů". 
Výhodou tohoto způsobu platby je to, že pokud si dobijete kredity v určité výši,
tak Vám k nim připíšeme další kredity (bonusy) zdarma, viz ceník.
 
Přehled objednaných služeb
Ve svém profilu můžete u každé objednávky sledovat její stav (čeká na zaplacení, probíhá, ukončeno, stornováno).
U již objednané služby můžete do doby, než se odešle první zpráva příjemci, provádět dodatečné úpravy v textech a nastaveních (platí pro úschovu dárků a elektronické zprávy).

 
Zrušení objednané služby
Objednanou službu můžete zrušit pouze do doby, než nastane plnění dle prvního nastaveného termínu uvedeného v objednávce. Zrušení provedete v přehledu jednotlivých služeb (platí pro úschovu dárků a elektronické zprávy). U objednávek starších 14 dnů se peníze nevracejí. Pokud zrušíte službu do 14 dnů od objednání, napište nám to do kontaktního formuláře a do předmětu uveďte "reklamace". Vrátíme Vám peníze nebo připíšeme kredity na Váš zdejší účet.
Odeslání listovní zásilky lze zrušit nejpozdějí 14 dnů před realizov
aným termínem pro odeslání Vašemu budoucímu adresátovi. Zrušní provedete tak, že nám kontaktním formulářem zašlete číslo zásilky, adresu odesílatele, která je na obálce + adresu, kam máme obálku odeslat/vrátit + Vaše číslo účtu. My následně po ověření správnosti provedeme pozastavení odeslání zásilky a zásilku zašleme zpět na Vámi uvedenou adresu. Z uhrazené částky Vám vrátíme část poplatku, viz ceník.


Dárkový poukaz, sleva
Abyste mohli využít dárkový poukaz či poskytnutou slevu, je nutné se nejdříve zaregistrovat. Následně nám zašlete prostřednictvím kontaktního formuláře Vaše přihlašovací jméno (tj. Váš přihlašovací e-mail) a kód poukazu nebo kód slevy. Nejpozději do 24 hodin Vám na zdejší účet připíšeme částku uvedenou na poukazu nebo částku rovnající se poskytnuté slevě. Pokud půjde o Vaši první registraci u nás, tak Vám bude ještě navíc automaticky připsán bonus ve výši 20 Kč. Pokud je na poukazu uvedeno datum platnosti, tak do tohoto data je nutné poukaz uplatnit dle výše uvedeného postupu. Částku, kterou Vám za tento poukaz následně připíšeme, pak můžete vyčerpat i po tomto termínu platnosti.

Potřebujete se poradit nebo chcete
obdržet bližší informace k našim službám?

Kliknutím ukončíte
přehrávání videa
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více